O Dutch Passion

O Dutch Passion

Dutch Passion jest bankiem nasion marihuany, który został założony w Amsterdamie w 1987 roku. Jego początki datowane są jednak na rok 1972. Założyciel Dutch Passion, Henk van Dalen rozpoczął wtedy uprawę marihuany na własne potrzeby. Studiował on przez 6 lat biologię, więc w krótkim czasie stał się jednym z pierwszych uznanych hodowców konopi.

Henk używał nasion importowanych z Tajlandii i Nigerii i zaczął krzyżować je z innymi odmianami. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku Henk oferował nasiona w małej skali, jednak stale grono odbiorców jego produktów powiększało się, gdyż okazało się że marihuana produkowana z nasion Dutch Passion była o wiele lepsza niż ta uprawiana z nasion sprowadzanych z Azji czy Afryki.

Nasiona marihuany Dutch Passion cieszą się uznaniem kolekcjonerów na całym świecie. Wszystko za sprawą wysokiej jakości wynikającej z ustabilizowanych genów, dzięki czemu rośliny dają wysoki plon. Dutch Passion stale poszerza swoją ofertę zarówno nasion feminizowanych, automatycznych i od jakiegoś czasu również nasion medycznych z dużą zawartością CBD.